STRONA ZENONA I ARKADIUSZA BOGUSZEWSKICH WŁAŚCICIELI PRYWATNEGO TORU CROSSOWEGO           
"ENDURO KOSIANKA"                                                    Kontakt  
MENU

Strona główna

O Nas

Wyniki imprez

Galeria zdjęć

Linki

Kalendarz Imprez

Wpisz się do księgi

Agroturystyka

Wypożyczalnia Motocykli

PLAN DOJAZDU
Kliknij Aby Zobaczyć Powiększenie
LICZNIK
END

Lista startujących w amatorskich zawodach Cross-Country i Puchar Sołtysa Kosianka 10.09.2016

  1. Maciej Bogucki – weteran – nr 47
  2. Piotr Gilewski - E -2 nr - 791
  3. Rafał Jaszczuk - Junior nr - 1
  4. Paweł Radziszewski - E-2 nr 398
  5. Darek Potocki - weteran nr- ?
  6. Krzysiek Skolimowski – weteran nr-?
  7. Karol Marycha – Junior nr-313
  8. Koczewski Marcin – junior nr-7
  9. Marcin Karpik – E 2 nr 89
  10. Krzysztof Sakowski E-2 nr28
  11. Mateusz Kasprowicz – E-3 nr 234
  12. Tomasz Chwedczuk – E -2 nr 22
  13. Darek Litwin – weteran nr 41
  14. Karol Łasocha – junior nr 57
  15. Marcin Biliniak – E-1 nr 9
  16. Karol Olszewski – E-1 nr 220
  17. Marcin Skrzyński - E-1 nr 2
  18. Konrad wasowski – junior nr 227
  19. Piotr Drabarczyk E-1 nr 6
  20. Marcin Piotrowski - licencja nr 277
  21. Konrad Woźniak -junior nr-69
  22. Mateusz Prokurat – junior nr-77
  23. Damian Olkowicz – junior nr-?
  24. Patryk Mizeracki – junior nr-666
  25. Konrad Wasowski – junior nr-27
  26. Paweł Bednarczyk – junior nr357
  27. Karol Grochowski – E-2 nr-397
  28. Marek Butrym -E-2 nr-26
  29. Kamil Paszkowski - E-2 nr-243
  30. Piotr Wikiera – E-2 nr-24
  31. Mariusz Bober – E-1 nr-79
  32. Piotr Kowalik – E-3 nr-555
  33. Ernest Jezierski – E-2 nr-94
  34. Marek Jezierski – weteran nr42
  35. Rafał Żukowski – junior nr-80
  36. Waldek Zalewski – E-1 nr-25
  37. Kamil rolla – junior nr-95
  38. Paweł Wyszyński – E-2 nr-707
  39. Adrian Konopko – E-3 nr-16
  40. Mateusz Tyl – junior nr-17
  41. Patryk Rakowiecki – junior nr-?
  42. Kacper Przezdziecki – junior nr-149
  43. Artur Siwiński – weteran nr-?
  44. Maciej Borejszo – E-1 nr-13
  45. Jakub Sadło – E-3 nr-777
  46. Marcin Sawicki – E-1 nr-127
  47. Mateusz Pietrukaniec – weteran nr-65
  48. Adam Krasnodębski – E-3 nr-696
  49. Marcin Prokurat – E-1 nr-71
  50. Łukasz Kacprzak – E-1 nr-?
  51. Grzegorz Jabloński – E-1 nr-?
  52. Jarosław Musielniak – E-1 nr-?
  53. Karol Łukaszewicz – E-1 nr-?
  54. Karol Dobrzyniewski – E-1 nr-?
  55. Wojciech Przystupa - E-3 nr-?
  56. Artur Więcko - E-1 nr-8
  57. Arkadiusz Więcko – młodzik nr-?
  58. Adam Kozłowski – E-3 nr-?
  59. Krzysztof Szeląg - E-2 nr-?
  60. Daniel Dmitruk – E-2 nr-?
  61. Bartosz Werengowski klasa E1 nr 126
  62. Tomasz Messerszmidt E-2 nr-?
  63. Daniel Chołuj E-1 nr ?
  64. Grzegorz Jabłonski E-1 nr-?
  65. Paweł Kalenik E-1 nr-?
  66. Bartłomiej Sado - licencja nr-178
  67. Jerzy Rożek - weteran- ?
  68. Tomek Dšbrowski - E1 nr ?
  69. Max Dšbrowski - mlodzik - ?
  70. Tomasz Rysio - licencja- 11
  71. Artur Traczuk - licencja - 780
  72. Mariusz Terpiłowski - weteran - nr ?
  73. Tomek Tymiński - E- 1 nr - ?

© Kosianka 2006