STRONA ZENONA I ARKADIUSZA BOGUSZEWSKICH WŁAŚCICIELI PRYWATNEGO TORU CROSSOWEGO           
"ENDURO KOSIANKA"                                                    Kontakt  
MENU

Strona główna

O Nas

Wyniki imprez

Galeria zdjęć

Linki

Kalendarz Imprez

Wpisz się do księgi

Agroturystyka

Wypożyczalnia Motocykli

PLAN DOJAZDU
Kliknij Aby Zobaczyć Powiększenie
LICZNIK
END

Lista uczestników II edycji Pucharu Sołtysa  16-września stan na 2017-08-26

Zapisy mężczyzn zakończona kobiety mogą się jeszcze zapisywać.  Numery startowe można będzie otrzymać na miejscu gratisowo jeżeli czyjeś numery na liście się powtarzają a jedzie w tej samej grupie pierwszeństwo wyborze numeru ma ten który  jest wyżej na liście czyli się wcześniej zapisał. Jeżeli ktoś zrezygnuje  prosimy o informację  Tel 602 386 145

1. Daniel Kolanko E2 nr 717
2. Igor Romanowski E3 nr 313
3. Piotr Nasiłowski E1 nr 212
4. Michał Adamczyk Junior nr 227
5. Adam Borkowski E? nr 300
6. Mateusz Sawik E1 nr ?
7. Rafał Czeżyk E3 nr ?
8. Bartek Bryk Junior nr ?
9. Rafał Pajnowski E2 nr 14
10. Jan Chromiński Junior nr 3
11. Krzysiek Fiedorowicz E2 nr 400
12. Edwin Lenartowicz E2 nr777
13. Izabela Madaj kobiety nr ?
14. Rafał Mastelarz E1 nr ?
15. Krzysiek Kowalski E1 nr ?
16. Paweł Wyszyński E2 nr 707
17. Maciej Krynski E1 nr 67
18. Marek Jezierski weteran nr ?
19. Ernest Jezierski E2 nr ?
20. Karol Grochowski E2 nr 397
21. Artur Siwinski weteran nr 1
22. Mateusz Kasprowicz E3 nr ?
23. Przemysław Jurkowski E2 nr 287
24. Karol Marycha junior nr313
25. Darek Dzik weteran nr 41
26. Sławomir Połetek weteran nr 525
27. Tomasz Chwedczuk E2 nr 379
28. Paweł Krupski E3 nr 114
29. Mateusz Prokurat weteran nr ?
30. Konrad Woźniak junior nr69
31. Marcin Prokurat weteran nr ?
32. Tadeusz Jaźwiński weteran nr ?
33. Marcin Kryszpiniuk E1 nr ?
34. Pawel Radziszewski E2 nr398
35. Waldek Zalewski E1 nr ?
36. Darek Potocki weteran nr 2
37. Jan Bartoszuk Junior nr 14
38. Krzysztof Sakowski E2 nr 69
39. Artur Traczuk licencja nr 780
40. Maciek Stolarski E2 nr ?
41. Irek Guzowski licencja nr ?
42. Of Road Bialystok Dawidziuk E? nr ?
43. Of Road Białystok Marczukiewicz E? nr ?
44. Józek Sawicki licencja nr ?
45. Sebastjan Krywing E? nr ?
46. Grzegorz Jabłoński E? nr?
47. Łukasz Kacperzak E? nr?
48. Paweł Makosa E? nr?
49. Mikołaj Kolasiński E2 nr 14
50. Michał Warda E1 nr?
51. Jacek Pniewski weteran nr 737
52. Paweł Derengiewicz E2 nr 777
53. Daniel Wawa E? nr ?
54. Igor Shendzer E? nr?
55. Dariusz Jamiołkowski E1 nr?
56. Norbert Cienkowski junior nr2
57. Karol Dziuban E1 nr 195
58. Paweł Kalenik E1 nr 113
59. Maciej Borejszo E2 nr13
60. Maciej Leśkiewicz E1 nr?
61. Krzysiek skolimowski weteran nr90
62. Konrad Wąsowski E3 nr?
63. Arek Więcko mlodzik nr5 - rezygnacja
64. Artur Więcko E1 nr 94 - rezygnacja
65. Grzesiek Wroblewski licencja nr 415 - rezygnacja
66. Bartek Sado licencja nr178 - rezygnacja
67. Dominik Szczerski E1 nr 26
68. Piotr Moskalewicz E2 nr?
69. Michał Demczuk weteran nr 214
70. Tomek Jurek E3 nr?
71. Kuba Plewa junior nr 910
72. Justyna Jaciuk kobiety nr 735
73. Darek Szepietowski E2 nr ?
74. Aleks Suchodzki junior nr?
75. Krzysztof Szelšg E2 nr ?
76. Robert Milewski E2 nr ?
77. Artur Traczuk licencja nr 780
78. Adam Siemieniuk E2 nr?
79. Piotr Drabarczyk E1 nr 6
80. Kuba Więsyk E1 nr ?
81. Łuksz Kazimierczyk Licencja nr 321
82. Mariusz Młot E3 nr ?
83. Bartosz Jaworski E3 nr?
84. Paweł chojecki weteran nr?

Tych, którzy nie zdążyli się zapisać i tych, którzy nie będą mieli dość jazdy po Kosiance zapraszamy dzień później to jest 17 września do Siemiatycz na tor "Rososze", gdzie odbędą się motocyklowe wyścigi terenowe (motocross) info pod nr tel: 510 198 115


© Kosianka 2006