STRONA ZENONA I ARKADIUSZA BOGUSZEWSKICH WŁA¦CICIELI PRYWATNEGO TORU CROSSOWEGO           
"ENDURO KOSIANKA"                                                    Kontakt  
MENU

Strona główna

O Nas

Wyniki imprez

Galeria zdjęć

Linki

Kalendarz Imprez

Wpisz się do księgi

Agroturystyka

Wypożyczalnia Motocykli

PLAN DOJAZDU
Kliknij Aby Zobaczyć Powiększenie
LICZNIK
END
Lista Zgłoszeń - Amatorskie zawody Cross-Country o "Puchar Sołtysa Kosianek"

Kliknij aby powiększyć Zgłoszenia mężczyzn zakończono, kobiety mog± zapisywać się do końca. Prosimy bardzo tych którzy nie maj± numerów na motocyklu aby sobie wybrali taki nr jakiego nie ma na li¶cie i zrobili z trzech stron na motocyklu kolor dowolny ważne aby był duży i dobrze widoczny nawet po zachlapaniu błotem. Nr trzeba zgłosić tel: 602 386 145 lub na meila endurokosianka@o2.pl Juniorzy i weteranie mog± startować zarówno w swojej klasie jak i w klasie swojego motocykla. Jeżeli kto¶ chce startować dwa razy płaci dodatkowo 50%. Przypominam że to nie Mistrzostwa Polski, a tylko zabawa i proszę o ostrożn± jazdę bo tylko Ci którzy w cało¶ci dojad± do mety wezm± udział w losowaniu nagrody specjalnej motoroweru Piaggio.

Lp.

Imię i Nazwisko

Klasa

Nr startowy

1

Artur Więcko

E-1

94

2

Arek Więcko

Młodzik

5

3

Rafał Masztelarz

E-1

?

4

Grzegorz Lechański

Junior

7

5

Maciej Bogucki

E-2

47

6

Paweł Radziszewski

E-2

398

7

Krzysztof Sakowski

E-2

28

8

Karol Myrychna

Junior

313

9

Damian Ksi±żek

Junior

9

10

Rafał Galiński

Licencja

230

11

Piotr Gilewski

E-2

791

12

Ryszard Gilewski

Weteran

11

13

Piotr Zalewski

Junior

27

14

Krzysiek Skolimowski

Weteran

77

15

Jan Chromański

Junior

22

16

Waldemar Chromański

E-2

6

17

Maciej Borejszo

E-1

13

18

Paweł Wyszyński

E-2

707

19

Bartek Sado

Licencja

178

20

Krzysztof Fedorowicz

E-2

44

21

rezygnacja z powodu kontuzji

E-1

17

22

Norbert Cienkowski

Junior

2

23

Edward Lenartowicz

E-2

777

24

Marcin Koczewski

E-2

306

25

Mateusz tyl

?

95

26

Mateusz Pawłowski

Junior

135

27

Pawel Bednarczyk

E-2

357

28

Sebastian Kabaczuk

E-1

32

29

Marcin Biliniak

E-1

8

30

Marek Jezierski

Weteran

97

31

Ernest Jezierski

E-2

?

32

Sławek Wolszyn

E-1

42

33

Kamil Paszkowski

E-2

234

34

Karol Grochowski

E-2

397

35

Przemysław Jurkowski

E-2

287

36

Piotr Wikiera

E- 2

24

37

Pawel Krupski

E-3

114

38

Mariusz Kosiński

Weteran

19

39

Kacper Skóra

Junior

610

40

Darek Potocki

Weteran

21

41

Angielczyk Adrian

E-1

112

42

Konrad W±sowski

E-3

227

43

Mateusz Kasprowicz

E-3

456

44

Karol Dziuban

E-1

195

45

Dawid Głuchowski

Junior

92

46

Marek Butrym

E-2

281

47

Adrian Konopko

E-3

66

48

Andrzej Lipiński

Weteran

46

49

Kacper Lipiński

Junior

?

50

Michał Troczyński

E-2

?

51

Remigiusz Sewryn

E-2

?

52

Paweł Kalenik

E-2

113

53

Mateusz Prokurat

Junior

?

54

Marcin Prokurat

E-1

?

55

Tomasz Podróżnik

E-3

?

56

Andrzej Sadowski

E-1

?

57

Łukasz Zaręba

E-2

25

58

Marcin Le¶kiewicz

E-1

?

59

Artur Borowski

Weteran

?

60

Artur Temczuk

Weteran

482

61

Tomasz Rychu Rysio

Licencja

115

62

Szymon Białczak

Młodzik

55

63

Marek Kilan

E2

294

64

Kuba Paciorkowski

Młodzik

12

65

Żaneta Żybura

Kobiety

808

66

Artur ¦iwiński

Weteran

1

67

Robert Kacprzak

Weteran

?

68

Grzegorz Jabłoński

Junior

?

69

Rafa ł Golonko

E1

61

70

Patryk Wasilewicz

Junior

97

71

Damian Bartoszewski

E1

91

72

Jakub Plewa

Junior

910

73

Kacper Mańkowski

Junior

?

74

Józek Sawicki

Licencja

?

75

Rafał Dawidek

E

23

76

Hubert Grzybowski

E2

74

77

Małgorzata Kobus

Kobiety

10

78

Cezary Kobus

E1

?

79

Sebastian Małyszko

E2

?

80

Tomasz Maksymowicz

E2

?

81

Rafał Krzyżanowski E1

E1

?

Więcej informacji pod nr Tel. 602-386-145

e-mail: endurokosianka@o2.pl 

 

© Kosianka 2006