STRONA ZENONA I ARKADIUSZA BOGUSZEWSKICH WŁAŚCICIELI PRYWATNEGO TORU CROSSOWEGO           
"ENDURO KOSIANKA"                                                    Kontakt  
MENU

Strona główna

O Nas

Wyniki imprez

Galeria zdjęć

Linki

Kalendarz Imprez

Wpisz się do księgi

Agroturystyka

Wypożyczalnia Motocykli

PLAN DOJAZDU
Kliknij Aby Zobaczyć Powiększenie
LICZNIK
END

Cross-Country o Puchar Sołtysa 03.05.2016 - lista startujących

Kliknij aby powiększyć Przedstawiamy listę startujących w imprezie Cross-Country o Puchar Sołtysa, która odbędzie się 03.05.2016 r. w Kosiance. Są to typowo amatorskie zawody motocyklowe cross-country. Zapisy męzczyzn zakończono - kobiety zapraszamy nadal. Nagroda specjalna: Skuter Suzuki Ran rocznik 1980 (na chodzie) będzie losowany wśród wszystkich startujących w Pucharze Soltysa.

 

1 - Maciek Borejszo E3 nr 13

2 - Marcin Koczewski Junior nr 747

3 - Paweł Radziszewski E2 nr 398

4 - Rafał Galiński weteran nr 230

5 - Paweł Trzeciak E1 nr- ?

6 - Bartek Piasecki weteran nr 612

7 - Danuśka Kacperek kobiety nr 972

8 - Rafał Jaszczuk junior nr 1

9 - Piotr Piotrowski E2 nr 110

10 - Artur Maksymiuk E2 nr 6

11 - Dariusz Litwin weteran nr 41

12 - Marcin Owczarek E2 nr44

13 - Karol Ginszt junior nr 7

14 - Rafał Masztelarz E3 nr ?

15 - Radomir Masztelarz E2 nr ?

16 - Tomasz Siemieniuk E3 nr ?

17 - Marcin Krystoń E3 nr 77

18 - Tomasz Mańkowski E3 nr ?

19 - Konrad Woźniak junior nr 69

20 - Mateusz Prokurat junior nr85

21 - Darek Potocki weteran nr ?

22 - Piotr Kowalik E3 nr 555

23 - Paweł Kowalik E2 nr133

24 - Tomek Humber E2 nr ?

25 - Janusz Pawluczuk E1 nr ?

26 - Rafał Żukowski Junior nr 80 

27 - Paweł Wyszyński E2 nr 707

28 - Tomasz Chwedczuk E2 nr ?

29 - Radosław Bareja E1 nr?

30 - Patryk Mizeracki Junior nr ?

31 - Damian Olkowicz Junior nr ?

32 - Marcin Karpik E2 nr 89

33 - Krzysztof Sakowski E2 nr ?

34 - Piotr Kosyl weteran nr ?

35 - Mariusz Bober E1 nr 79

36 - Karol Grochowski E2 nr 397

37 - Marek Butrym E2 nr 28

38 - Karol Myrcha junior nr 313

39 - Paweł Gilewski  E2 nr 791

40 - Marcin Sojko E2 nr ?

41 - Mariusz Kolbuszewski weteran nr ?

42 - Aleksander Kolbuszewski E1 nr ?

43 - Maksymilian Kolbuszewski E1 nr ?

44 - Arek Więcko mlodzik nr 4

45 - Artur Więcko E1 nr 8

46 - Kamil Paszkowski E2 nr 243

47 - Bartosz Werengowski E1

48 - Marek Jezierski weteran nr ?

49 - Ernesr Jezierski E2 nr ?

50 - Jakub Paciorkowski mlodzik nr 12

51 - Anna Paciorkowska kobiety nr 23

52 - Piotr Paciorkowski weteran nr 34

53 - Tomasz Tymiński weteran nr 413

54 - Patryk Chodniewicz E3 nr 115

55 - Łukasz Kazimierczyk E3 nr ?

56 - Paweł Chojecki E2 nr ?

57 - Bartosz Jaworski E2 nr ?

58 - Krzysztof Krzywicki E2 nr 44

59 - Andrzej Busławski weteran nr ?

60 - Adrian Wołowik E2 nr 123

61 - Kamil Kołodziejczyk E2 nr 29

62 - Marcin Iwanicki E2 nr 38

63 - Marek Wójcik E2 nr 13

64 - Arek Lejnert E2 nr 14

65 - Tomasz Łaponski E2 nr 24

 

Regulamin - Amatorskie zawody cross-country o „Puchar Sołtysa Kosianek”

Zawody odbędą się w miejscowości Kosianka Boruty 10 woj podlaskie na prywatnym torze „Enduro Kosianka” A.Z. Boguszewskich.

Termin: 3 maja (wtorek) 2013 początek godz 11.

Startować mogą wszyscy posiadacze motocykli crossowych i enduro. Ogumienie dowolne.

Motocykl zgłoszony do zawodów powinien posiadać czytelny nr startowy z trzech stron, kolor dowolny numer można sobie zarezerwować po uzgodnieniu z organizatorem aby się nie powtarzał.

Odbędą się dwie godzinowe gonitwy w pierwszej wystartują klasy młodzik , junior, kobiety i weteran w drugiej klasy E1 E2 E3 .

Start wspólny, motocykle zgaszone motocykliści siedzą na motocyklach, na wystrzał z armaty odpalają i jadą ,zwycięża ten który zrobi najwięcej okrążeń toru ( jedno okrążenie 2,8km) w przypadku jednakowej liczby okrążeń decyduje kolejność wjazdu na metę.

Kliknij aby powiększyć

Pierwszych trzech z każdej klasy otrzyma puchary, pozostali pamiątkowe statuetki i naklejki .

Wszyscy którzy ukończą zawody wezmą udział w losowaniu skutera SUZUKI RAN.

Wpisowe 100zl, kobiety i młodzik 50zl płatne na miejscu w dniu zawodów w ramach wpisowego każdy startujący otrzyma gorący posiłek i napój.

HARMONOGRAM CZASOWY

11,00 Odprawa

11,15 Okrążenie zapoznawcze .

11,30 Start klas młodzik junior ,kobiety i weteran.

12,45 Okrążenie zapoznawcze.

13,00 Start klas E1 E2 E3

15,00 ogłoszenie wyników dekoracja i losowanie skutera.

Szczegółowe informacje pod nr 602 386 145 lub endurokosianka@o2.pl 

 

© Kosianka 2006