STRONA ZENONA I ARKADIUSZA BOGUSZEWSKICH WŁA¦CICIELI PRYWATNEGO TORU CROSSOWEGO           
"ENDURO KOSIANKA"                                                    Kontakt  
MENU

Strona główna

O Nas

Wyniki imprez

Galeria zdjęć

Linki

Kalendarz Imprez

Wpisz się do księgi

Agroturystyka

Wypożyczalnia Motocykli

PLAN DOJAZDU
Kliknij Aby Zobaczyć Powiększenie
LICZNIK
END

Lista uczestników drugiej edycji Pucharu Sołtysa  20.10.2019 r.


1. MARCIN DZIEDZICKI ---OPEN2T------777
2. JANUSZ SIEŃCZUK ---- OPEN2T ---- 281
3. KUBA BRAKONIECKI ----JUNIOR --- 468
4. GRZEGORZ BRAKONIECKI ---WETERAN --- 430
5. ŁUKASZ BURZYŃSKI ---OPEN4T --- 440
6. MATEUSZ PODSZEWIK ---JUNIOR ---25
7. PAWEŁ KOWALIK ---OPEN4T ---1
8. PRZEMYSŁAW WˇSOWSKI ---OEN4T ---7
9. MATEUSZ WˇSOWSKI - -OPEN4T ---235
10. DAREK POTOCKI -WETERAN ---2
11. PAWEŁ RADZISZEWSKI -LYCENCJA ---398
12. RADOSŁAW SZYMANIUK -OPEN4T ---32
13. JACEK PNIEWSKI -WETERAN --- 737
14. PIOTR NASIŁOWSKI --- OPEN2T ---170
15. DANIEL KOLANKO -OPEN2T --- ?
16. SABASTIAN SIDOR ---OPEN2T --- 501
17. PAWEŁ D ---WETERAN ---787
18. MAKSYMILIAN PNIEWSKI ---MŁODZIK --- 6
19. TOMASZ GAWEŁ ---WETERAN ---- ?
20. KATARZYNA THOMALE ---KOBIETY ---203
21. KACPER ŁABĘD¬ ---OPEN4T ---806
22. JANUSZ THOMALE ---WETERAN ---911
23. BŁAŻEJ WYSOCKI ---OPEN4T ---27
24. MARCIN MONTOWSKI ---OPEN4T ---26
25. DAREK LITWIN ---WETERAN ---41
26. TOMASZ CHWEDCZUK ---OPEN4T --- 379
27. NORBERT CIENKOWSKI ---JUNIOR ---47
28. KRZYSZTOF DZIEWULSKI ---OPEN2T ---998
29. JAN CHROMAŃSKI ---JUNIOR ---3
30. MIŁOSZ SKOLIMOWSKI ---JUNIOR ---19
31. DOMINIK SKOLIMOWSKI -JUNIOR ----21
32. BARTOSZ MISIEWICZ --- OPEN4T ---660
33. JAKUB FIUTKOWSKI ---OPEN4T ---197
34. MATEUSZ FRˇCZYK . ---JUNIOR ---40
35. ADAM BORKOWSKI -OPEN4T --- ?
36. IGOR ROMANOWSKI ---OPEN4T --- ?
37. KAMIL STASZEWSKI ---OPEN4T ---193
38. JAROSŁAW KŁOS ---OPEN4T ---455
39. SZYMON OLCHOWIAK ---JUNIOR --- ?
40. PIOTR DRABARCZYK ---OPEN4T --- 89
41. PATRYK MIZERACKI ---LICENCJA ---111
42. KRZYSZTOF SKOLIMOWSKI ---OPEN2T ---77
43. PAWEŁ WYSZYŃSKI ---OPEN2T ---
44. HUBERT GŁĘBOCKI ---JUNIOR ----420
45. JAKUB TATARCZUK ---JUNIOR ---33
46. WOJCIECH WRÓBLESKI --- OPEN2T -- ?
47. DANIEL NIEDZWIADEK -- WETERAN -- 286
48. BARTOSZ KUTERMANKIEWICZ - OPEN4T --- ?
49. TOMASZ KOWALSKI -- WETERAN -- ?
50. KRZYSZTOF BRAKONIECKI-- OPEN4T -- 81
51. DAWID PISAREK - JUNIOR -- 14
52. HUBERT WI¦NIEWSKI -- OPEN4T -- 420
53. MARCIN LE¦KIEWICZ -- OPEN4T --- 190.
54. RAFAŁ MASTELARZ -- OPEN4T -- ?
55. RADOSLAW MASTELARZ -- OPEN2T -- ?
56. SZYMON NURZYNSKI -- JUNIOR -- 681
57. DAWID MARCINKOWSKI -- JUNIOR -- 125.
58. DANUTA PIASECKA ---- KOBIETY -- ?
59. BARTOSZ PIASECKI -- WETERAN --- ?
60. KACPER OGONOWSKI -- JUNIOR - 101
61. BARTOSZ BACZEWSKI --- MŁODZIK -- 132
62. PAWEŁ ZALEWSKI - OPEN2T -- 97
63. DAREK GAWKOWSKI -- OPEN4T -- 84.
64. PIOTREK KOWALIK -- LICENCJA ?
65. JAKUB PLEWA -- LICENCJA ?
66. ADAM WOROSZYŁO -- OPEN2T -- ?
67. ŁUKASZ GIERASIMCZUK -- OPEN4T -- ?

Zapisy zakończone !!!!!!

Kliknij aby powiększyć

  

© Kosianka 2006