STRONA ZENONA I ARKADIUSZA BOGUSZEWSKICH WŁAŚCICIELI PRYWATNEGO TORU CROSSOWEGO           
"ENDURO KOSIANKA"                                                    Kontakt  
MENU

Strona główna

O Nas

Wyniki imprez

Galeria zdjęć

Linki

Kalendarz Imprez

Wpisz się do księgi

Agroturystyka

Wypożyczalnia Motocykli

PLAN DOJAZDU
Kliknij Aby Zobaczyć Powiększenie
LICZNIK
END

Puchar Sołtysa w Kosiance - klasyfikacja sezonu 2017

Kliknij aby powiększyć Przedstawiamy Klasyfikację sezonu 2017 w Kosiance  Puchar Sołtysa (punktacja taka sama jak w Pucharze Polski)  w przypadku takiej samej ilości punktów o miejscu decyduje ostatni  bądź przedostatni start. Na pierwszych zawodach w 2018 zostaną wręczone dyplomy za pierwsze trzy miejsca w każdej klasie. Jeżeli pomyliłem czyjeś nazwisko przepraszam.

l/p

  Juniorzy

I runda

II runda

II runda

suma

miejsce

1

Jakub Plewa

50

50

---------

100

1

2

Norbert Ciechowski

32

------

32

64

2

3

Łukasz Kacprzak

----

------

50

50

3

4

Patryk Mizeracki

----

------

46

46

4

5

Jan Chromański

------

46

----

46

5

6

Marcel Rakowicz

46

-----

------

46

6

7

Miłosz Skolimowski

-----

------

44

44

7

8

Piotr  Pezowicz 

----

44

-----

44

8

9

Karol Marycha

44

----

-------

44

9

10

Rafał Żukowski

--

----

42

42

10

11

Jakub Wiąsyk

----

42

-----

42

11

12

Piotr Zalewski

42

-----

------

42

12

13

Karol Mądry

-----

------

------

40

13

14

Aleksander Suchowski

-----

40

-------

40

14

15

Mateusz Pawłowski

40

------

------

40

15

16

Jakub Baran

----

-----

38

38

16

17

Paweł Bednarczyk

------

38

-----

38

17

18

Marcin Koczewski

38

----

-----

38

18

19

Damian Kaniewski

-----

------

36

36

19

20

Maciej Kryński

-----

36

-----

36

20

21

Dawid Gluchowski

36

-----

----

36

21

22

Rafał  Winniczuk

------

-----

34

34

22

23

Damian Książek

34

-----

-----

34

23

24

Mateusz Sakowski

-----

-----

32

32

24

 

l/p

  Weterani

I runda

II runda

IIIrunda

suma

miejsce

1

Darek  Litwin

---

50

50

100

1

2

Bartosz Piasecki

50

---

42

92

2

3

Grzegorz  Jabłoński

44

----

44

88

3

4

Krzysztof  Skolimowski

42

42

---

84

4

5

Michał  Demczuk

---

---

46

46

5

6

Pawel  Chojecki

----

46

----

46

6

7

Sebastian  Kwiring

46

----

---

46

7

8

Piotr  Kosyl

----

44

-----

44

8

9

Daniel  Chołuj

----

----

40

40

9

10

Paweł Derengiewicz

---

40

----

40

10

11

Jacek  Pniewski

----

38

----

38

11

12

Sławomir   Połetek

----

36

---

36

12

13

Rafał  Strzałkowski

----

34

----

34

13

14

Tadeusz  Jaźwiński

---

32

-----

32

14

 

l/p

Uczestnicy klasy EII

I runda

II runda

IIIrunda

suma

miejsce

1

Paweł  Radziszewski

50

46

50

146

1

2

Tomasz  Chwedczuk

---

44

46

90

2

3

Mateuch Wasilewski

---

34

38

72

4

4

Rafał   Mastelarz

---

30

36

66

5

5

Waldemar  Chromański

---

50

---

50

7

6

Artur  Dębowski

46

----

---

46

8

7

Krzysztof  Sakowski

---

38

44

82

3

8

Sebastian Małyszew

44

---

----

44

9

9

Rafał  Pajnowski

----

----

42

42

10

10

Krzysztof Szeląg

---

42

---

42

11

11

Marcin  Bielawski

42

----

----

42

12

12

Robert  Koc

----

----

40

40

13

13

Krzysztof  Rakowski

---

40

----

40

14

14

Karol  Grochowski

40

----

----

40

15

15

Darek Gawkowski

----

38

----

38

16

16

Marek  Wójcik

38

----

----

38

17

17

Robert  Milewski

----

36

---

36

18

18

Adrian  Fiedowski

36

-----

----

36

19

19

Kamil  Paszkowski

34

----

----

34

20

20

Przemysław  Jurkowski

20

32

----

52

6

21

Hubert  Grzybowski

32

---

----

32

21

22

Piotr  Gilewski

30

----

----

30

22

23

Adam  Borkowski

---

28

----

28

23

24

Piotr  Vikiera

28

---

----

28

24

25

Daniel  Kolanko

----

26

-----

26

25

26

Marek  KIjlan

26

---

----

26

26

27

Daniel  Kolanko

---

24

---

24

27

28

Erwin Lenartowicz

24

----

----

24

28

29

Marek  Butrym

22

---

----

22

29

30

Rafał   Dawidek

18

----

---

18

30

 

l/p

uczestnicy klasy   E1

I  runda

II runda

IIIrunda

suma

miejsce

1

Piotr    Drabarczyk

-------

46

50

96

1

2

Karol  Dziuban

46

50

------

96

2

3

Marcin  Leśkiewicz 

44

36

----

80

3

4

Jacek  Malisz

----

-----

50

50

4

5

Daniel  Niedżwiadek

----

-----

46

46

5

6

Maciej  Karolczuk

------

----

44

44

6

7

Bartek   Bryk

----

44

------

44

7

8

Mateusz  Sawicki

-----

42

-------

42

8

9

Marek  Stankiewicz

42

------

-----

42

9

10

Arkadiusz Wąsowski

----

40

---

40

10

11

Damian  Bartoszewski

40

-----

-----

40

11

12

Piotr  Nasiłowski

----

38

----

38

12

13

Paweł   Kalenik

38

----

----

38

13

14

Dariusz  Jamiołkowski

---

36

----

36

14

15

Sebastian  Kabaczuk

36

----

-------

36

15

16

Grzegorz  Lechański

34

----

------

34

16

 

l/p

Uczestnicy E3

I runda

II runda

IIIrunda

suma

miejsce

1

Konrad  Wąsowski

50

46

------

96

1

2

Cezary Mackiewicz

----

-----

50

50

2

3

Łukasz  Kazimierczak

-------

50

------

50

3

4

Bartosz  Chęć

---

---

46

46

4

5

Paweł   Krupski

46

----

----

46

5

6

Bartosz   Jaworski

---

44

----

44

6

7

Adrian  Konopko

44

----

-----

44

7

8

Bartosz  Werengowski

----

42

----

42

8

9

Tomek   Podrożnik

42

----

----

42

9

10

Mariusz Mtx

---

40

----

40

10

© Kosianka 2006